Yukleniyor...
  • laptopmockup_sliderdy

21. Yüzyıl Eğitimciler Derneği

21. Yüzyıl Eğitimciler Derneği, 2019 yılında eğitimciler ve gönüllüler tarafından kurulan, özellikle eğitim ve öğretim alanında faaliyet gösteren bir Türk sivil toplum kuruluşudur.
Misyon: Yenilikçi eğitim yöntemleri ve deneyimlerinin paylaşımını sağlamak; eğitim, insan hakları, demokrasi ve kapsayıcılığa kendini adamış gençlerin, yetişkinlerin, öğretmenlerin ve liderlerin yetiştirilmesi.
Vizyon: Ulusal ve uluslararası düzeyde lider bir sosyal eğitim kuruluşu olmak.
Derneğin Değerleri: Kapsayıcılık, Bütünlük, İlham, İnovasyon, Etki
Derneğin temel amacı, yenilikçi eğitim yöntemleri ve deneyimlerinin paylaşılmasını sağlamak; eğitime kendini adamış gençleri, ebeveynleri, yetişkinleri, öğretmenleri ve liderleri eğitmek; mesleki yeterlilikler, güven, sorumluluk gibi kişisel becerilerin geliştirilmesi ve kararlar alarak Avrupa öğretiminin dönüşümü ve iyileştirilmesi sürecine katkıda bulunur.
21. Yüzyıl Eğitimciler Derneği, toplumun değişimi ve gelişimi için fikir ve deneyimlerine katkıda bulunan geniş bir üniversite kuruluşları, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, şirketler, eğitim merkezleri, entelektüel, profesyonel ve gönüllü ağına sahiptir.
21. Yüzyıl Eğitimciler Derneği, özellikle Eğitim ve Öğretim: Örgün ve Yaygın eğitim kursları, konferanslar ve seminerler ve Erasmus + Programı odaklı Ulusal ve Uluslararası Finansman Programları üzerinde çalışmaktadır.

Dernek Tüzüğümüz indirmek için tıklayınız.

Dernek Üye Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.